Karnety na mecze Cuprum Lubin w sezonie 2018/2019 rozgrywek PlusLigi trafiły właśnie do sprzedaży. Nadchodzący sezon przyniesie Cuprum powiew świeżości. Całkowicie przebudowaną Miedziową drużynę poprowadzi nowy, tym razem włoski szkoleniowiec – Daniele Capriotti.

Na boisku lubińskiej hali zaś podziwiać będziemy zawodników znanych z plusligowych parkietów, takich jak nowy atakujący Jakub Ziobrowski, czy Mariusz Marcyniak, Jędrzej Gruszczyński i Damian Boruch. Drużynę swoim doświadczeniem wzbogacą zagraniczni zawodnicy, reprezentanci kadr narodowych – Kert Toobal, Masahiro Yanagida i Igor Grobelny. Miedziowe rozegranie będzie w zbliżającym się sezonie w doświadczonych rękach kapitana estońskiej kadry narodowej siatkówki – Toobala. W Lubinie pojawi się również gwiazda – tym razem prosto z Japonii – przyjmujący o atomowej zagrywce („YanaGiDa Bazooka serve”cyt.jap.). Jednym słowem ligowy sezon Cuprum Lubin zapowiada się ciekawie!  Zapraszamy do zakupu karnetów na mecze piłki siatkowej organizowane na pięknej Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie, a przede wszystkim zapraszamy do udziału i współtworzenia z nami tych niezapomnianych widowisk i emocji.

Tym razem proponujemy 6  rodzajów karnetów: normalny, ulgowy, VIP, SuperVIP, KlubKibica oraz Rodzinny.

Nowością będzie Karnet Rodzinny, uprawniający do wejścia na mecze Miedziowych dwie osoby dorosłe (Rodziców) oraz maksymalnie pięcioro dzieci. Chcielibyśmy, by mecze rozgrywane przez naszą drużynę były okazją do wspólnego rodzinnego kibicowania i spędzania wolnego czasu rodzinnie i zarazem aktywnie.

Do 31.08.2018 r można zakupić karnet w cenie obniżonej…dużym rabatem! Uwaga! Rabat obowiązuje wyłącznie w sprzedaży otwartej (nie dotyczy zamówień zakładów pracy oraz karnetów KlubKibica)!

Karnety w cenie promocyjnej – do 31.08.2018 r.

  • Karnet normalny             155 PLN
  • Karnet ulgowy                 98 PLN
  • Karnet rodzinny               310 PLN
  • Karnet VIP                      340 PLN
  • Karnet SuperVIP              850 PLN

inf. Cuprum Lubin

Poprzedni artykułZmiana systemu w PGNiG Superlidze Mężczyzn w sezonie 2018/2019
Następny artykułNowe sieci, mniej awarii w Lubinie – trwa wymiana