Szykuje się piknik  w Lubinie. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu wraz z Komendą Policji z Lubina już w najbliższą sobotę 19 maja 2018 zaprasza na piknik w ramach Dolnośląskich Dni Bezpieczeństwa. 

19 maja od 10:00 do  14:00 w Lubinie na parkingu RCS przy ul. Odrodzenia 28B GDDKiA wspólnie z policja zapraszają na  Piknik w ramach obchodów Dolnośląskich Dni Bezpieczeństwa.

To akcja, której głównym celem jest promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz przybliżenie i zaprezentowanie obowiązków należących do poszczególnych służb biorących udział w tym wydarzeniu. W trakcie imprezy będzie można nauczyć się m. in.: udzielania pierwszej pomocy, usiąść za kierownicą wozu strażackiego, radiowozu lub na motocyklu policyjnym, porozmawiać z policjantem, oznakować rowery, dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, poznać bliżej specyfikę pracy GDDKiA oraz bez konsekwencji sprawdzić stan techniczny auta na Mobilnej Stacji Kontroli Pojazdów – informuje Magdalena Szumiata, rzecznik prasowy GDDKiA oddział we Wrocławiu. 
Dodamy tylko, że przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych a wstęp na wydarzenie jest  wolny.

Poprzedni artykułPrezydent Lubina ignoruje mieszkańców?
Następny artykułKGHM zarobił 439 mln