4 maja Mariusz Lewandowski podpisał z zarządem klubu Zagłębie Lubin S.A. kontrakt i nadal jest pierwszym trenerem Miedziowych. Tuż przed meczem z Górnikiem Zabrze Lewandowski mówi krótko – gramy  spokojnie w przyszłość. 

 

Mariusz Lewandowski podpisał kontrakt z klubem na dalszą współpracę. Już dziś szykuje się z  drużyną do niedzielnego meczu. Miedziowi zmierzą się z zawodnikami Górnika Zabrze 6 maja. Mecz rozpocznie się na stadionie przy Skłodowskiej o 15:30.

Mecz  z Górnikiem niczego nie zmienia. W dalszym ciągu walczymy spokojnie i gramy spokojnie w przyszłość. Staramy się ulepszyć naszą grę zarówno w ataku, jak i w obronie. Nasze przygotowania nie zmieniają się w stosunku do innych wyników w tabeli. Staramy się od początku nie rozróżniać meczy ważnych czy mniej ważnych. Zawodnicy wiedzą, że każdy mecz jest dla nich szczególny. Dla trenera każdy następny mecz, najbliższy jest najważniejszy. Na ustawienia na boisku i na zamiany wpływa parę czynników. Jedno, co chcę przekazać zawodnikom, że niezależnie od tego, w jakim ustawieniu wychodzimy, każdy z zawodników powinien grać na różnych pozycjach. Elastyczność składu czy to trójką, czy czwórką, czy w ataku  jednym zawodnikiem  w ciągu meczu możemy zmieniać ten schemat i dalej kontynuować grę. Nie cierpi  na tym jakość – mówił na konferencji Mariusz Lewandowski.   

Poprzedni artykułPKP okleja przejazdy kolejowe. Modernizowany lubiński też
Następny artykułAle urwał…