W mnioną sobotę, w świetlicy wiejskiej w Krzeczynie Małym odbyło się spotkanie sprawozdawcze Stowarzyszenia Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce.

Mimo wielu przeciwności odnoszących się do frekwencji na zebraniu, członkom udało się uzyskać kworum, co pozwoliło na podjęcie bardzo istotnych zmian w działaniach Stowarzyszenia, które pozwolą się bardziej rozwijać. Na zebranie zjechali członkowie z ośmiu województw naszego kraju.

Po uzyskaniu poparcia dla zarządu na następny rok, została podjęta decyzja o rozszerzeniu zarządu o czterech członków:

Alicja Kucharska – woj. Wilkopolskie OSP Komorniki
Jan Mikulski – woj. Kujawsko-Pomorskie OSP Sarbinowo Drugie
Sławomir Woziński – woj. Pomorskie OSP Rytel
Łukasz Góra – woj. Łódzkie OSP Dębołęka

W wyżej wymienionych województwach powstaną filie stowarzyszenia. Dodatkowa filia powstanie w woj. Mazowieckim przy OSP Repki.

Została również podjęta bardzo ważna decyzja co do nazwy, którą należało rozwinąć, aby stowarzyszenie mogło rozwijać się nadal i poszerzać działania. Zmiana nazwy pozwoli także na łatwiejsze pozyskiwanie środków na działalność statutową.

Nazwa została przegłosowana jednomyślnie i po zaktualizowaniu danych w KRS stowarzyszenie będzie nosić nazwę: Ochotnicza Straż Pożarna Grupa Ratownictwa Specjalistycznego Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce Lubin.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę