Już 27 kwietnia w piątek, w klubie Beatka w Lubinie odbędzie się koncert Rap Wake Up 8.  Na scenie wystąpią lokalni artyści, którzy w większości mają właśnie za sobą wydanie płyt. Będą m.in.”Porozumienie”, Wbrew Pozorom”, “Moroz”, “PTK” czy “HANS”.

 

8. edycja Rap Wake Up już w piątek w Lubinie. Miłośnicy kultury hip – hop od 19:30 w Klubie Beatka nie będą się nudzić.

– Premierę swoich płyt będą mieli “Wbrew Pozorom”,  “Oki” , “Girson”. Wystąpią także “Mikropfone Killah”, “Porozumienie”, “Moroz” czy “PTK”. Wystąpią ci artyści, którzy byli w poprzednich edycjach. W ostatnim czasie Lubin przeżył spory progres, jeśli chodzi o hip hop. Coraz więcej osób chce robić kroki w tym kierunku. Ludzie patrzą na nas coraz przychylniej co widać, gdy potrzebujemy zorganizować jakiś event choć przydałoby się więcej sponsorów, ale na pewno przydałby się jeden, stały kontrahent, który pomagałby nam zorganizować rap wake upy. A to z tego względu, że lepiej mieć wszystko na spokojnie rozplanowane. Ludzie, którzy przychodzą na nasze koncerty chcieliby na pewno, by to się odbywało zawsze w jednym miejscu – mówił  Paweł Spleśniak, czyli HANS, który również pojawi się na scenie. – Na pewno chcemy zorganizować bitwę freestyl’ową. Jej finał odbędzie się między występami artystów.  Innych szczegółów nie chciałbym zdradzać – mówił Paweł. 

Koszt wejścia na koncert to zaledwie 10 złotych. Wejściówki będą do nabycia tylko w dniu koncertu w klubie przy wejściu.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę