Tauron to nowy partner dla Miedziowego Centrum Kształcenia Kadr w procesie kształcenia.  Od teraz Zespół Szkół MCKK może liczyć na tę ważną na rynku energetyczną spółkę. Dzięki współpracy z Tauronem nauczanie młodzieży w zawodach ściśle związanych z energetyką będzie dużo praktyczniejsze i łatwiejsze. 

 

Każdy poważny partner jest na wagę złota dla szkół, które stawiają na kształcenie młodzieży w sposób praktyczny i potrzebny na rynku pracy. 26 marca 2018, w poniedziałek na Poligonie Szkoleniowym MCKK w Lubinie odbyła się uroczystość podpisania porozumienia o współpracy w zakresie kształcenia w zawodach związanych z energetyką pomiędzy Tauron Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy, a Miedziowym Centrum Kształcenia Kadr , jako organem prowadzącym Zespół Szkół MCKK.

Po podpisaniu dokumentów przedstawiciele Tauron Dystrybucja Odział w Legnicy:  Marek Kuchciak – Dyrektor Oddziału TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy, Andrzej Sztorc – Dyrektor ds. Serwisu oraz  Wanda Skowron – Kierownik Wydziału Personalnego oglądali Poligon Szkoleniowy MCKK. Goście zwiedzili plac manewrowy z maszynami, szkoleniowe wyrobisko górnicze, symulatory jazdy maszynami pod ziemią, pracownie hydrauliki siłowej, pracownię pneumatyki, pracownię obróbki ręcznej oraz spawalnię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę