Już po raz siódmy panie mogły skorzystać z dwudniowego wydarzenia pod hasłem Wiosna Kobiet – pasje, kreacje, inspiracje. Organizatorem atrakcji dla kobiet jest CK Muza. w sobotę i niedzielę paniom na pewno nie zabrakło typowo kobiecych wrażeń. 

 

Sesje indywidualne, warsztaty grupowe i zajęcia dla rodzica z dzieckiem – zadbano o każdy rodzaj rozrywki, która mogłaby paniom przypaść do gustu. Wiosna Kobiet – pasje, kreacje, inspiracje miała w miejsce w CK Muza w Lubinie po raz siódmy. Zimowa pogoda nie odstraszyła pań i tłumnie wyszły z domów.

Jesteśmy zaskoczeni aurą, ale  cieszymy się bardzo, że wiosna jest u nas w środku.  W CK Muza wiosenne stoiska, wiosenne prelekcje, dużo zajęć  różnego typu  i ruchowych, i psychologicznych, i urodowych  – mówiła Małgorzata Życzkowska  Czesak, dyrektor CK Muza. 

Wśród indywidualnych atrakcji były masaże kamieniami,gorącą czekoladą, relaksujący czy bańką chińską. Grupowe atrakcje to warsztaty malarskie, prelekcje o raku piersi, treningi miednicy, warsztaty kolorystyczne makijażu, joga twarzy czy zajęcia  z haftu. Na korytarzu Muzy na panie czekały stoiska  z biżuterią, kosmetykami, perfumami czy też wyrobami rękodzielniczymi. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę