Mroźne poranki chyba już za nami a dodatnie temperatury przyciągają nowych zwolenników biegów  parkrun do Parku Wrocławskiego.

Bieg  tradycyjnie rozpoczęto jak w każdą sobotę o godzinie 9:00. Odprawę przeprowadziła pani Ela Sowa – koordynator 143 biegu parkrun.

Lubiński parkrun odwiedził Marcin Modrzejewski, który jest koordynatorem w Gorzowie Wielkopolskim a na swoim koncie ma 95 biegów.

Przybyli debiutanci: Renata Dasek wraz z córką Aleksandrą, których ciepło przywitali stali bywalcy biegów.

Dyplom za setny udział w biegach otrzymała pani Lucyna Stępień. Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik, który ukończy 50, 100, 250 biegów poza dyplomem otrzymuje z Londynu specjalną z tej okazji koszulkę.

Po biegu dla uczestników były słodycze a kibice otrzymali bilety na mecze piłki ręcznej.

Zachęcamy mieszkańców Lubina do udziału w sobotnich porannych spotkaniach. Dodajmy, że parkrun to nie tylko biegi. Możemy maszerować z kijkami, truchtać, każdy według swoich możliwości. Mile widziane są mamy z pociechami w wózkach czy osoby niepełnosprawne.
     
Udział w biegach jest bezpłatny. Wymagane jest dokonanie jednorazowej rejestracji a następnie wydrukowanie i przyniesienie ze sobą na każdy bieg Indywidualnego Kodu Uczestnika. Z kodem można brać udział we wszystkich lokalizacjach na całym świecie. Więcej informacji znajdziesz na: www.parkrun.pl/lubin.
 
Poprzedni artykułHotel Milenium otwiera podwoje
Następny artykułObowodnica Krzeczyna Wielkiego za 23 mln zł