REKLAMA. Gościli znamienite osobistości, organizują doskonałe przyjęcia. Jest też miejsce w którym można się zrelaksować. Będzie można to zobaczyć 18 marca w Legnicy. Wśród atrakcji do wygrania będzie voucher na 500 zł do strefy SPA.

Sala bankietowa Hotelu Milenium to chyba najmłodsza sala w Legnicy, prawda?

– Minęły dwa lata od jej otwarcia i myślę, że ciągle jesteśmy najmłodsi. Udało nam się jednak wydać już ponad 200 różnego rodzaju imprez, w tym duże wesela na 300 osób. Były też Sylwestry na 200 par.

Ponad 200?

– Oczywiście. Proszę pamiętać, że to nie tylko wesela czy duże urodziny, lub chrzciny. Te przeważnie mają miejsce w weekendy. To także imprezy firmowe – najczęściej w piątek, różnego rodzaju bale czy eventy. Gościmy także uczniów na balach gimnazjalnych i studniówkowych. Często na sali dzieje się coś już od czwartku do niedzieli. Dzień po dniu.

W naszych progach gościliśmy także wiele sławnych i bardzo znanych nazwisk, między innymi byłego prezydenta Lecha Wałęsę, Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, znanych muzyków i artysów: Golec Orkiestrę, Macieja Maleńczuka, kabaret Nowaki, Krzesimira Dębskiego i Annę Jurksztowicz, Halinę Frąckowiak, Zespół Mazowsze a także wiele wiele innych….

Dlaczego Hotel Milenium?

– Dysponujemy dużą ilością komfortowych pokoi, a jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, dlatego tak wiele osób wybiera właśnie nasz Hotel. Nie bez znaczenia jest też świetna lokalizacja, duży zamknięty i monitorowany parking a także rozbudowana strefa SPA pozwalająca na odprężenie po długiej podróży.

Skąd pomysł na dni otwarte?

Chcemy pokazać wszystkim, że Hotel Milenium to coś więcej niż duży, wygodny hotel. Zaprezentujemy naszą salę udekorowaną jak na wesele. Zaprosiliśmy współpracujących z nami florystów, cukiernię i DJ’a. Udostępnimy również oglądającym naszą strefę SPA. Zobaczyć można też chatę grillową i skosztować wyrobów z naszej własnej wędzarni. Dla dzieci otwarty będzie plac zabaw – dlatego zapraszamy gorąco całe rodziny.

Niewielu wystawców, dlaczego?

W ogóle nie ma wystawców. To są dni otwarte, a nie targi ślubne. Oczywiście najczęściej przychodzą pary szukające sali lub inspiracji, ale zapraszamy wszystkich.

Rozumiem. A do kogo kierujecie swoją ofertę?

– Liczymy, że odwiedzą nas osoby szukające miejsca na organizację niezapomnianej imprezy. Czy to duże wesele na 100-300 osób czy też nieszablonowy wieczór kawalerski lub panieński a także szkolenie, konferencja, bankiet czy impreza firmowa.

Mamy dużo zapytań o ceremonie ślubne w terenie. Mieliśmy już takie śluby i cywilne i kościelne. Możemy zagwarantować wszystko oprócz pogody. Często gościmy osoby spoza Legnicy, które nie miały dostatecznie dużej sali bliżej swojego miejsca zamieszkania. Bywa, że z soboty na niedzielę hotel pełny jest weselników.

Proszę pamiętać, mamy przeszło 160 miejsc noclegowych.

Czy poza weekendami, zdarzają się wesela w tygodniu?

– Faktem jest, że modne stało się robienie wesel w tygodniu czy to przez wzgląd na długi czas oczekiwania na wolny termin sali weselnej czy też ograniczony budżet, dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości udzielamy rabatu do 25 % na organizację takiego wesela.

– Goście się mieszczą, a co z ich samochodami?

– Na terenie obiektu można zaparkować ponad 150 samochodów osobowych i 5 autokarów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zmotoryzowanych.

Na co konkretnie mogą liczyć zwiedzający?

– Zacznijmy od sali bankietowej gdzie zapraszamy na początek. Dla oczu będą dekoracje weselne, stoły zarówno prostokątne jak i coraz modniejsze okrągłe. Dla podniebienia możliwość skosztowania specjałów z wiejskiego stołu. Dla wszystkich fanatyków słodyczy mamy fontannę z czekoladą i bufet słodkości. To wszystko oczywiście nieodpłatnie. Z sali można wyjść na tereny rekreacyjne, zobaczyć naszą chatę grillową, oraz plener gdzie miało miejsce już kilkanaście ślubów. Potem zapraszamy do zwiedzania części hotelowej oraz SPA. Dla wszystkich gości przewidzieliśmy Voucher do strefy SPA, a także rabat 33% na zabiegi i masaże. Ponadto konkurs niespodzianka – do wygrania Voucher na kwotę 500 zł do zrealizowania w strefie SPA.

Proszę jeszcze powiedzieć gdzie i kiedy?

– Zapraszamy wszystkich do Hotelu Milenium, Legnica ul. Chojnowska 150. Zaczynamy w niedzielę 18 marca o godzinie 11.00, a kończymy o 16.00. Czekamy na Państwa.

Poprzedni artykułLubinExtra! nr 160
Następny artykuł143 parkrun przy wiosennej pogodzie