Zdrowie na pierwszym miejscu. 13 lutego w Hotelu Aston w Lubinie miała miejsce konferencja zdrowia pod hasłem „ Podejmij wyzwanie”. Wśród prelegentów był Marc McDonald, światowej sławy coach i dietetyk oraz Joanna Bednarz promotorka zdrowego stylu życia. W spotkaniu wzięło blisko 140 osób.

 

Wtorkowa konferencja w Lubinie, w Hotelu Aston była poświęcona zdrowemu stylowi życia. Wykłady i dyskusje miały służyć temu, by nauczyć ludzi , jak dbać o zdrowie, jakich błędów żywieniowych nie popełniać. Przede wszystkim jednak, konferencja miała motywować do działania.

Gościem specjalnym tego wydarzenia był Marc McDonald, światowej sławy dietetyk, który przyleciał z Kalifornii do Polski, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Poza tym, że jest dietetykiem, jest też coachem i trenerem personalnym znanych celebrytów oraz autorem bestsellerowej książki „Body Confidence”. Marc jest również członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Diabetologów. Uczestnicy konferencji przyjechali, by się z nim spotkać, czegoś od niego nauczyć, posłuchać nowych, unikatowych rozwiązań na temat zarządzania wagą. Sponsorem tej imprezy była firma Jeunesse. To amerykańska firma, która przedstawia funkcjonalną technologię młodości i dzięki innowacyjnym i opatentowanym produktom, prezentuje unikatowe rozwiązania jeśli chodzi o zdrowie – mówi Joanna Bednarz, prelegent i organizator konferencji.

Konferencja dotycząca problematyki zdrowotnej skupiła ok 140 osób. Co ciekawe, spotkanie z udziałem Marca McDonalda miało też miejsce w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu, ale to właśnie w Lubinie była najwyższa frekwencja. Stało się tak dzięki zgranemu zespołowi, który na co dzień prężnie działa w rejonie jeśli mowa o zdrowiu i promowaniu zdrowego stylu życia.

Organizujemy tego typu eventy kilka razy w roku, ale z tak wysoką frekwencją była to unikalna okazja. Sukces tego przedsięwzięcia zawdzięczam pozostałym organizatorom, bez których ta konferencja z pewnością nie odbyłaby się, mowa tu o Agnieszce Sysak, Dagmarze Świca i Anecie Stępień. Podziękowania za pomoc i wsparcie należą się również Magdalenie Ogonowskiej, Robertowi Luzar, Barbarze Kołodziej, Honoracie Olszewskiej oraz Robertowi Kazimierowiczowi za doskonałe tłumaczenie całej konferencji na język polski. – dodaje Joanna Bednarz.

Poprzedni artykułKontrakt KGHM i Sirius Minerals
Następny artykułPolowanie na Matkę