Nowi piłkarze, którzy wstąpili w szeregi zawodników KGHM Zagłębie Lubin zostali zaprezentowani podczas specjalnego spotkania z kibicami w siedzibie klubu Zagłębie Lubin. Fani piłki nożnej, którzy wiernie kibicują Miedziowym i kupują karnety nie tylko dla siebie, ale też dla swoich bliski zostali zaproszeni 7 lutego, by móc porozmawiać z piłkarzami, trenerem i zarządem. 

 

Nowi zawodnicy, którzy od wiosennej rundy zagrają pod sztandarem Zagłębia Lubin przedstawili się najwierniejszy kibicom. W tym roku nie prezentowano drużyny tak, jak wcześniej. Na spotkanie zaproszono głównie tych, którzy regularnie kupują karnety i zgłosili się na zaproszenie klubu.

Po raz pierwszy chcieliśmy zaprezentować tych zawodników, którzy dołączyli do nas w oknie zimowym tak, żeby ci, którzy korzystają z  naszego stadionu i przychodzą najczęściej na mecze, kupując karnety dostali taki bonus, coś dodatkowego  – mówił Robert Sadowski, prezes Zagłębie Lubin. S.A.

Podczas środowego spotkania w siedzibie klubu Zagłębie Lubin kibice mogli porozmawiać nie tylko z   trenerem, prezesem klubu, ale też  z sześcioma nowymi zawodnikami. To Bartosz Slisz, Dawid Pakulski, Piotr Leciejewski, Rafał Pietrzak, Łukasz Moneta i Jakub Mares.

Prezentacja miała miejsce tuż przed rundą wiosenną sezonu Lotto Ekstraklasy 2017/18. Pierwszy mecz Miedziowi rozegrają u siebie 9 lutego. Podejmą piłkarzy Legii Warszawa. Początek spotkania o 20:30. 

 

Poprzedni artykułLekarze Miedziowego Centrum Zdrowia z misją
Następny artykułŚmierć na pasach koło Castoramy