Szereg rozrywkowych wydarzeń ma miejsce w Galerii Cuprum Arena w Lubinie. To kolejna odsłona Finału Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy. Na scenie występują dzieci i Teatr Na Walizkach, zaś pod sceną można skorzystać z masażu, zarejestrować do bazy potencjalnych dawców szpiku i nauczyć się pierwszej pomocy. 

 

 Galeria Cuprum Arena w Lubinie skupiła większość tych, którzy chcą wesprzeć tegoroczny 26. Finał WOŚP. Wśród wielu atrakcji są pokazy pierwsze pomocy w wykonaniu lubińskich harcerzy, stanowisko działaczy z HDK Serce Górnika przy ZG Lubin, którzy rejestrują potencjalnych dawców szpiku kostnego, ale jest też namiot, w którym można podda się masażowi.

– Zainteresowanie jest bardzo duże, jeśli chodzi o masaże. Jestem szczęśliwa, że jest was dużo i robię, co mogę, by pomóc wszystkim chętnym. Mam nadzieję, że mam dziś dość siły. Dziś masuję tak, jak pacjent sobie życzy, ale przeważają masaże pleców, mówiąc krótko, część ciała, która jest obciążana w każdym dniu. Tym razem pieniążki, jakie płacą pacjenci trafiają na WOŚP. Wspieranie takich inicjatyw jest fajne – mówiła Anna Kłęska, masażystka z Sensual Therapy Masaż w Twoim Domu z Lubina.

Na scenie można było podziwiać występy w ramach “Dzieci dzieciom” oraz popisy aktorów z Teatru Na Walizkach. Podczas tych atrakcji rozrywkowych wręczono wylicytowane koszulki z autografami lubińskich piłkarzy. Odbyła się też licytacja piłek z podpisami Filipa Jagiełło i Arka Woźniaka. Na 18:30 zaplanowano koncert Szula, na 19.00 Kasi Wilk a około 20.00 rozpocznie się Światełko do Nieba, czyli pokaz sztucznych ogni. 

Poprzedni artykułOwsiak w Lubinie ma wciąż zwolenników – FOTO
Następny artykułRap Wake Up 8 – koncert dla Pimpasa

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.