Ci, którzy wcześniej posiadali karnety na mecze KGHM Zagłębie Lubin mogą kupić je na rundę wiosenną do 21 stycznia zachowując swoje miejsce na trybunach. Runda wiosenna zacznie się 9 lutego spotkaniem z Legią Warszawa. Już dziś warto zadbać o swoje stałe wejściówki.

 

Karnety można kupić na dwa sposoby – klasycznie w sklepie lub drogą internetową. – Karnety można kupić w sklepie stacjonarnym w Galerii Cuprum Arena 7 dni w tygodniu lub wysyłając maila ze zgłoszeniem na adres bilety@zaglebie.com podając imię, nazwisko numer PESEL i nr kontaktowy telefonu, bo klub zgłosi się do takiej osoby. Przy zakupie karnetu trzeba pamiętać o dowodzie tożsamości. To już standard i z tym zwykle nie  ma problemu  – mówi Zygmunt Kogut, rzecznik prasowy klubu.

Już od 9 lutego rozpocznie się runda wiosenna, która przyniesie fanom na pewno sporo sportowych emocji. – Rundę wiosenną zaczynami z nie byle kim, bo z Mistrzem Polski, aktualnym liderem Legią Warszawa. Najważniejsi oczywiście tego dnia będą gospodarze, którzy również będą dobrze przygotowani do ligi, również wzmocnieni. Planujemy odpowiednie odświeżenie tej drużyny, tak więc Zagłębie na pewno postawi się Legii Warszawa-zapewnia Zygmunt Kogut.