Gratulacje, odznaczenia, gratyfikacje, kwiaty, drobne świąteczne upominki,wspólny odświętny posiłek, muzyka – tak w kilku słowach można opisać uroczystość przygotowaną przez zarząd WPEC w Legnicy S.A. dla pracowników, którzy obchodzą jubileusze pracy lub udają się na zasłużoną emeryturę. Wydarzenie miało miejsce 14 grudnia w hotelu Sękowski w Legnicy.

 

 

Nagrodzono i wyróżniono jubilatów z wszystkich wydziałów WPEC, czyli Legnicy, Lubina, Złotoryi, Głogowa czy Chojnowa. Przygotowano wspólny świąteczny posiłek, wręczono odznaki, podarunki, paniom kwiaty. Padło kilka ciepłych słów podziękowań, gratulacji i podsumowań dotyczących funkcjonowania spółki.

– Ta firma zapewnia nam i naszym rodzinom spokój i bezpieczeństwo. każdy z nas czuje się dumny, że jest członkiem tej społeczności pracowniczej. Kiedyś ktoś powiedział “Praca to honor, praca to godność”. Naszym jubilatom, tym, którzy chcą być z nami, byli i będą należy się szacunek. Dzisiejsze słowa kieruję od tych, którzy dziś świętują. Chcę podziękować za trud włożony w pracę, wytrwałość, za to, że dużo wnieśli tyle do naszej spółki, która w tej chwili jest jednym z  liderów na rynku ciepłowniczych  w tym rejonie – mówił Marek Litwiński, wiceprezes zarządu spółki WPEC w Legnicy S.A. 

Wśród świętujących byli tacy, którzy odbierali gratulacje za 20 – lecie pracy, ale nie zabrakło i tych, którzy świętowali 50 – lecie pracy zawodowej.