To był pokaz Rugby Tag w wykonaniu Naszych placówek. W piątek odbył się turniej półfinałowy w Bolesławcu do którego zjechały najlepsze drużyny klas 4-6 szkół podstawowych z całego województwa dolnośląskiego.

W rywalizacji udział wzięły szkoły z Lubina, bolesławca, Wrocławia, Nowogrodźca, Nowej Wsi.

Awans do finału, który odbędzie się już w środę w Łodzi mogły zdobyć jedynie zwycięskie drużyny każdej kategorii, a więc nie było łatwo…

Bezkonkurencyjna okazała się SP 14, która wygrała kategorie klas 6 i 5.

Finał poczuł przez chwilę również Krzeczyn Wielki, który zajął 2 miejsca w kategoriach klas 4 (przegrana w finale z Nowogrodziec) i 5 ( przegrana w finale z SP 14).

Na podium klas 5 uplasowała się SP 12 ,która zajęła 3 miejsce. Świetny występ zanotowała również SP 5 która w kategorii klas 6 zajęła 5 miejsce pokonując Nasza SP 12.