Przed nami kolejny turniej piłki ręcznej w wykonaniu Masters. Tym razem czeka nas trzecia odsłona edycji barbórkowej. W sobotę w hali SP 14 w Lubinie w szranki stanie dwanaście drużyn w dwóch kategoriach.

W rywalizacji weźmie udział sześć drużyn żeńskich, w tym Skra Warszawa, Zgoda Ruda Śląska, Handball Świdwin, Pogoń Szczecin, Olimp Grodków i gospodynie Zagłębie Lubin oraz sześć męskich MKS Wieluń, Pabiks Pabianice, Górnik Złotoryja, Handball Nowogard, Oldi Szczecin, a także gospodarze – Zagłębie Lubin.

Lubin po raz kolejny gościć będzie zespoły w kategorii Masters. Na początku czerwca odbyła się najważniejsza impreza, czyli mistrzostwa Polski, gdzie drużyny Zagłębia Lubin zdobyły aż trzy złote medale – w kategoriach +33 kobiet oraz +35 i +45 mężczyzn.

Jak będzie tym razem? – Na pewno chcemy na własnym terenie wypaść jak najlepiej. Ostatnie przygotowania ukierunkowane były właśnie pod ten turniej. Cieszymy się, że po raz kolejny spotkamy się z koleżankami i kolegami z parkietów. Organizacyjnie też będziemy chcieli stanąć na wysokości zadania – mówi Patrycja Jugo z Lubińskiego Stowarzyszenia Sportowego Handball.

Poniżej prezentujemy harmonogram turnieju

Pobierz na dysk(PDF, 33KB)