W progu stoi kolejne spotkanie historyczne. Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin Zagłębie Fanatyków i Muzeum Historyczne zapraszają na spotkanie z wykładowcą z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Dawka historii już w czwartek 28 września na Wzgórzu Zamkowym w Lubinie. 

“Oblicza historii” – Od agresji do okupacji 17 września 1939 – to  temat wykładu, który będzie miał miejsce  28 września czyli w czwartek. 

– Stowarzyszenie Sympatyków Zagłębia Lubin „Zagłębie Fanatyków” oraz Muzeum Historyczne w Lubinie zapraszają wszystkich mieszkańców na kolejny wykład z cyklu „Oblicza Historii”. Czwartkowe spotkanie zajmą zagadnienia – Działania Sowieckie wobec Polski i Polaków w latach 1939 – 1945. Zapraszamy wszystkie osoby interesujące się historią Polski dnia 28 września w czwartek o godzinie 19.00 do sali na Wzgórzu Zamkowym. Oblicza Historii przedstawi nam tym razem dr Ireneusz Wojewódzki z Uniwersytetu Zielonogórskiego – informuje Paweł Kijowski ze Stowarzyszenia Sympatyków Zagłębia Lubin Zagłębie Fanatyków. 

Poprzedni artykułPierwszy dzień jesieni z parkrun Lubin – FOTO
Następny artykułBędzie ogień w listopadzie w Lubinie