XX turniej piłkarski o puchar prezesa Związku Zawodowego Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź trafił do górników – piłkarzy z szybu SG. W zmaganiach wzięło udział pięć drużyn. Po zawodach uczestnicy wzięli udział w rodzinnym pikniku. 

 

ZZPD KGHM Polska Miedź organizuje turnieje piłkarskie dla swoich górników dwa razy w roku – w maju i we wrześniu. Zwykle drużyny z poszczególnych szybów spotykają się w Centrum Piknikowym  w Polkowicach. Nie inaczej było i tym razem.

– Dzisiaj bierze udział 5 zespołów to: Polkowice Główne, Polkowice Wschodnie, Polkowice Zachodnie, SW 1 i SG. W każdej drużynie  15 osób, czyli mamy dziś 100 osób grających. Myślę, że to kolejny dowód  na to, że ten związek zawodowych pracowników dołowych potrafi nie tylko pracować w kopalni, ale również organizować fajne imprezy. To impreza integracyjna przede wszystkim męska, ale za chwile po tym wszystkim spotykamy się w centrum piknikowym, a tam będzie spotkanie integracyjne z rodzinami, z dziećmi. Mówiąc krótko to  fajna impreza rekreacyjna żeby pokazać, że górnicy nie tylko fedrują, ale również umieją się świetne świetnie bawić i grać w piłkę – mówił Jan Młynarczyk przewodniczący Krajowego Związku zawodowego Pracowników Dołowych KGHM Polska Miedź.

I miejsce i puchar prezesa ZZPD zdobyli piłkarze z szybu SG, II Polkowice Zachodnie, III Polkowice Wschodnie, IV Polkowice Główne a V SW 1. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę