Rusza jesień w 2 lidze Rugby. Już w sobotę w ramach X kolejki Miedziowi zmierzą się u siebie z RC Częstochowa. Mecz rozegrany zostanie na stadionie RCS w sobotę o godzinie 17:00.

Miedziowi poczynili kilka wzmocnień– tłumaczy Tomasz Nimczyk – Do drużyny wrócił po dłuższej nieobecności Patryk Jabłoński, ponadto atak zasilił zawodnik z byłego klubu RC Głogów Maciek Rozmus. Dodatkowo w pierwszym składzie wyjdzie 5 wychowanków : Kubacki Rafał, Marek Czukiewski, Maciej Garbowski, Marek Kałafut oraz Karol Mikołajczyk.
Ciężko przepracowaliśmy wakacje – mówi trener Michael Stchefanitsa- to drużyna, która naprawdę ma potencjał i zdziała wiele o czym przekonamy się już tej jesieni, oby to była “złota jesień’ dla naszego Klubu.
Przed Nami mecz X kolejki z RC Częstochowa, a następnie play offy o miejsca 9-12, w których zmierzymy się Poznaniem i Mińskiem Mazowieckim, dodaje trener młyna Mariusz Ryniec.
Skład Miedziowych na jesień: Ryniec Mariusz, Michael Sthefanitsa, Derecki Karol, Jaszowski Łukasz, Tymoteusz Gołąbek, Wolszczak Konrad, Imbra Bartosz, Kałafut Marek, Mikołajczyk Karol, Rychlicki Adrian, Isztwan Krystian, Woźniak Sławomir, Stankiewicz Szymon, Śmieiński Wojciech, Kubacki Rafał, Ilmak Krystian, Zatoński Marcin, Rozmus Maciek, Kluczyński Damian, Traczyński Daniel, Czukiewski Marek, Garbowski Maciek, Jabłoński Patryk, Maciejewski Kuba i Nimczyk Tomasz. 
 
inf.: KRML
fot. arch. portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę