Po przygodzie z Fun Factory i Alphaville przyszedł czas na Modern Talking. Thomas Anders odwiedzi Lubin 4 listopada. Bilety już dziś można zdobyć. Koncert legendarnego zespołu organizuje Events Factory. Wydarzenie odbędzie się w hali RCS. 

 

– “You’re My Heart, You’re My Soul” i “Cheri Cheri Lady” to przeboje, które zna każdy, a bawią się przy nich całe pokolenia. 4 listopada w Hali RCS w Lubinie na żywo wystąpią Thomas Anders i Modern Talking Band.  Choć szlagiery zespołu mają już ponad trzydzieści lat, to wciąż nie sposób siedzieć sztywno przy tak rytmicznych dźwiękach i melodyjnym głosie Thomasa Andersa. Już w listopadzie wnętrza hali widowiskowo sportowej wypełnią energetyczne i porywające rytmy największych hitów zespołu Modern Talking. Występ zostanie przedłużony o dyskotekę dorosłego człowieka – informuje organizator. 
Bilety w dwóch pulach cenowych są już dostępne w salonach sieci Empik, Saturn i Media Markt oraz w sprzedaży internetowej na : bilety.ev-factory.pl, ticketpro.pl, eventim.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę