Trzydniowy kongres Świadków Jehowy odbędzie się pod hasłem: Nie poddawaj się! W programie znalazły się przemówienia, wywiady, materiały filmowe.

Świadkowie Jehowy osobiście wręczają zaproszenia na kongres, który odbędzie się w Lubinie w Regionalnym Centrum Sportu. Będą to robić na ulicach Lubina, Legnicy, Głogowa, Leszna, Rawicza, Gostynia, Żarowa, Środy Śląskiej, Strzegomia, Wińska, Wołowa oraz okolicznych miejscowości.Są widoczni już dzisiaj.

– Z programu mogą odnieść pożytek wszyscy mieszkańcy regionu – informują organizatorzy. – Wyzwania, jakie każdego dnia przynosi życie, mogą pozbawić nas sił i spokoju. Wiele osób jest rozczarowanych i zniechęconych , niektórzy myślą o tym żeby się poddać. Punkty zgromadzenia oparte na Biblii, dodadzą motywacji potrzebnej do skutecznego radzenia sobie z trudnościami.

Trzydniowy program składa się z 52 części, które zostaną przedstawione w formie przemówień, wywiadów oraz krótkich materiałów filmowych. Ponadto każdego popołudnia zostanie wyświetlony fragment trzyczęściowego, pełnometrażowego filmu pod tytułem: „Pamiętaj o żonie Lota.” Został on przygotowany z myślą o rodzinach.

Jednym z kluczowych punktów programu będzie publiczny wykład biblijny zatytułowany: „ Nigdy nie trać nadziei!”. Zostanie on przedstawiony w niedzielę (9.07) o godzinie 11.20.
Wstęp na kongres jest wolny. Koszty organizacyjne pokrywane są z dobrowolnych datków.
W ubiegłym roku na całym świecie z kongresów skorzystało prawie 13 milionów osób. Tegoroczny program każdego dnia rozpocznie się o godz. 9.20.

Trzydniowy kongres zaplanowano w dniach 7-9 lipca w  hali RCS (Regionalne Centrum Sportu) przy ul. Odrodzenia 28b.

 

 

Poprzedni artykułDziałkowicze zrobili wysypisko śmieci – smród i paskudny widok
Następny artykułAkcja – sprzątamy strzelnicę