Wspomnienia, sentyment, radość, uśmiech, zdjęcia autografy, wspólne śpiewanie – koncert Cuprum Hits Fesival zawładnął sercami widzów. Nie tylko lubinianie wzięli udział w niecodziennym wydarzeniu na lubińskim stadionie. Setki fanów dobrej muzyki i zabawy mogły podziwiać występy takich gwiazd jak Fun Factory, Turbo B Snap, 2Unlimited czy Alphaville. 

 

 

Kto nie był, niech żałuje – tylko takimi słowami można opisac koncert Curpum  HIts Festival, jaki miał miejsce 10 czerwca na lubińskim  stadionie. Była to pierwsza komercyjna impreza zorganizowana na tym sportowym obiekcie. Events Factory z Lubina, firma, która przygotowała to niecodzienne wydarzenie zadbała o najdrobniejsze szczegóły. Zaproszone gwiazdy, czyli Fun Factory, 2Unlimited, Turbo B Snap i Aplhaville pozostawiły wspaniałe wspomnienia. Muzycy z grupy Fun Factory tak byli zachwyceni Lubinem i jego mieszkańcami, że sam występ na scenie im nie wystarczył. sami z siebie wyszli do publiczności, by ich fani mogli zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i zdobyć autografy.

– Często koncertujemy w Polsce, kocham Polaków, ale muszę powiedzieć, że wasz język jest najtrudniejszym językiem na świecie. Ciągle próbuję nauczyć się języka polskiego, a te “ć”, ś”,”dź” mnie zabijają. Kiedy mój zespół grał wcześniej w Lubinie mnie z nimi nie było, ale dziś podoba mi się to miasto  – mówiła po występie Balca, wokalistka zespołu. 

Poprzedni artykułRatownicy górniczy, Indianie i akrobacje – Festyn ZPPD – FOTO
Następny artykułKonkurs „O Złotą nutkę” na deskach CK Muza – FOTO