Lubiński basen odkryty rozpocznie swój drugi sezon. Choć utarło się że odkryte pływalnie rozpoczynają działalność od pierwszego dnia wakacji, to w Lubinie frajda w wodzie może rozpocząć się już w Dzień Dziecka. 1 czerwca można pójść na basen i to za darmo.

 

– Technicznie jesteśmy przygotowani do otwarcia już od jakiegoś czasu, a że pogoda nam sprzyja, idealnie połączyło się to z nadchodzącym Dniem Dziecka. To już pewna informacja – otwieramy basen na Dzień Dziecka – mówi Piotr Midziak, prezes RCS.

1 czerwca basen będzie czynny od godziny 10 do 19 i wejście na jego teren będzie za darmo dla wszystkich.

W dni powszednie od 2 do 23 czerwca obiekt będzie otwarty od 13 do 19, a w weekendy – od 10 do 20. Natomiast od 24 czerwca, czyli od pierwszego dnia lata, basen będzie otwarty codziennie od godziny 10 do 20.

Przypomnijmy, że woda we wszystkich nieckach jest podgrzewana. W brodziku ma około 28 stopni Celsjusza, a w basenach rekreacyjnym i pływackim – 25-26 stopni Celsjusza

Ceny się nie zmieniają. Za wejście na basen każdy płaci 8 zł za cały dzień lub 5 zł od godz. 16. Do nabycia są również wejściówki rodzinne oraz karnety. Więcej informacji na www.rcslubin.pl

inf.RCS 

Poprzedni artykułFestyn dla całych rodzin górników – FOTO
Następny artykułOSP Niemstów i OSP Zimna Woda najlepsze w gminie – FOTO