Przy słonecznej pogodzie, tradycyjnie w sobotę o godzinie 9:00 grupa 46 osób spotkała się aby od biegania rozpocząć ostatni majowy weekend w Lubinie na 102 parkrunie.

Tym razem wśród biegaczy 102 pakrun większość, bo 28 osób, stanowili mężczyźni. Pań było 18. 
 
Na linię mety pierwsza przybyła Lucyna Stępień następnie Bogna Kita oraz Maria Zawadzka. Wśród panów zwyciężył Marcin Kaczanowski, II miejsce Robert Marciniak oraz Robert Kapiec.
    
Wszystkim uczestnikom gratulujemy a wolontariuszom dziękujemy za sprawnie przeprowadzony bieg. Szczegółowe wyniki znajdują się na: www.parkrun.pl/lubin.
 
Aby wziąć udział w cyklicznych biegach, które odbywają się na całym świecie o tej samej godzinie wystarczy dokonać jednorazowej rejestracji i wydrukować Indywidualny Kod Uczestnika. Można również kod zamówić w formie opaski SOS, która zawiera dane personalne jak nr telefonu, grupę krwi, zażywane leki itp. Przyda się ona w ramach każdej aktywności i podniesie poziom Waszego bezpieczeństwa. Co więcej, część środków przeznaczana jest na otwieranie nowych lokalizacji parkrun w Polsce, takich jak nasza. – mówił Andrzej Sowa,koordynator Parkrun Lubin
    
W najbliższą sobotę kolejny bieg. ZAPRASZAMY.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę