Aktywne spędzenie czasu, dobra forma fizyczna, integracja, okazja do biznesowych rozmów, dobra zabawa – to kilka tylko zalet udziału w VIII Deblowym Turnieju Tenisa ZPPM Employers Cup 2017. Związek Pracodawców Polska Miedź po raz kolejny sprawił, że tenis zainteresował wiele firm wchodzących w skład Związku.

 

VIII Deblowy Turniej Tenisa zorganizowany przez Związek Pracodawców Polska Miedź odbył się w  sobotę 20 maja na lubińskich kortach tenisowych. Wzięło w nim udział 17 par. W tym roku nie dopisały zawodniczki płci pięknej. W szranki stanęli zawodnicy, którzy grają od lat.

– Dziś na razie do przodu, ale zobaczymy jak będzie, bo jest spora konkurencja. Tenis jest w moim życiu od 7 roku życia. Dziś jest to już tylko hobby. Ten turniej to okazja do kontaktu z innymi ludźmi z branży miedziowej, a przy okazji sposób na miłe spędzenie czasu. Ja biorę udział po raz czwarty. – mówił dwukrotny mistrz tegoż turnieju, Aleksandros Papadopulos, pracownik Zakładu Hydrotechnicznego oddziału KGHM Polska Miedź.

Oprócz pucharów na zwycięzców i uczestników czekały nagrody ufundowane głownie przez firmy będące członkami Związku Pracodawców Polska Miedź. 

Poprzedni artykuł101 bieg parkrun z nowymi biegaczami
Następny artykułRodzinny piknik strażacki po raz czwarty – FOTO