Jechał na motocyklu, miał wypadek, dziś walczy o życie, a każda kropla krwi jest dosłownie na wagę złota. Od środy w lubińskim oddziale Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa prowadzona będzie akcja zbiórki krwi dla Bartka Wardawy. Każdy  kto odda krew, może mu pomóc przeżyć. 

 

 

We wtorek 28 marca w RCKiK w Lubinie przy ulicy Bema zostanie zgłoszona akcja zbiórki krwi dla Bartka Wardawy. Od środy do piątku można oddać krew z przeznaczeniem na ratowanie życia młodego lubinianina. O pomoc prosi rodzina i najbliżsi znajomi. Do wypadku, w którym Bartek ucierpiał  doszło 27 marca w niedzielę pomiędzy Starkowem a Boszkowem. Lubinianin jechał na ,motocyklu, gdy zderzył się z oplem prowadzonym przez 19 – letnia kobietę. Dziś mężczyzna przebywa w szpitalu w Lesznie i walczy o życie. Bez przerwy ma przetaczaną krew. 

Każdy,  kto zgłosi się do RCKiK w Lubinie oddając krew powinien zgłosić, że jest to krew dla Bartka Wardawy. Liczy się każda kropla życiodajnego płynu, która uratuje mężczyźnie życie. 

Poprzedni artykułDyskutowali o katastrofie smoleńskiej – Klub Obywatelski w Lubinie
Następny artykułUżytkowanie wieczyste to nie podatek od nieruchomości UWAGA

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.