Na 88 biegu parkrun w Lubinie biegaczy dzielnie wspierali nordicowcy, którzy pięciokilometrową trasę przemaszerowali w czasie nie przekraczającym 40 minut.

 
Dyrektor biegu, pani Ewa Pacyniak powitała uczestników parkrun i tradycyjnie, punktualnie o godzinie 9:00 wyruszyli na trasę sympatycy porannego biegania.
To był dobry dzień dla Teresy Grygorowicz, Heleny Rączki, Adriana Czaji oraz Andrzeja Zawadzkiego, którzy ustanowili nowe rekordy osobiste. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i zadowolenia z biegania.
Na metę pierwszy przyleciał Krzysztof Skiba czas 20:52, za nim Adrian Czaja i Artur Diduszko. Wśród pań I miejsce zajęła Renata Jędrasiak, II miejsce – Lucyna Stępień, III miejsce –  Maria Zawadzka. Najmłodszym zawodnikiem był sześcioletni Oliwier Marek, najstarszym Andrzej Makowicz kategoria VM 75-79. Wszystkim uczestnikom i wolontariuszom dziękujemy za udział.
W najbliższą sobotę czeka nas ostatni bieg w karnawale. Zapraszamy do pomocy w organizacji biegu oraz do udziału w biegu. Strój karnawałowo-sportowy mile widziany. – zachęca koordynator biegów Andrzej Sowa.
Więcej informacji na: www.parkrun.pl/lubin oraz FB parkrun Lubin.