W sobotę 28 stycznia  w hali RCS w Lubinie będzie okazja do niecodziennej zabawy. Miłośnicy rytmów disco polo dostaną ogromną dawkę tej muzyki na żywo. Do Lubina przyjadą sławy ogólnopolskiej sceny discopolowej. Gala disco będzie okazją, by pomóc 32 – letniemu Adrianowi, który po wypadku na rowerze 4 lata temu stracił mowę i jest częściowo sparaliżowany. 

 

Adrian Rumiński cztery lata temu uległ wypadkowi komunikacyjnemu. W jego wyniku stracił mowę i jest prawostronnie sparaliżowany. Wolontariusze z lubińskiego hospicjum będą zbierać pieniądze na jego rehabilitacje. Szansa, aby pomóc Adrianowi pojawi się już 28 stycznia podczas lubińskiej Gali Disco vol 3. we hali RCS w Lubinie.

Sumienna rehabilitacja daje szansę na poprawę i uzyskanie większej samodzielności
w funkcjonowaniu Adriana. Niestety, jak zwykle bywa w takich przypadkach, ta jest kosztowna. Obecnie w codziennych czynnościach 32- latka wspierają wolontariusze
z lubińskiego hospicjum. Nie inaczej będzie również podczas Gali Disco vol. 3 (28 stycznia, hala RCS).
Lubinianie potrafią dobrze się bawić, pokazali to na zeszłorocznej edycji Gali Disco. Liczę, że okażą się też hojni i uda nam się zebrać niezbędne pieniądze na rehabilitację Adriana. – Naszym marzeniem i celem jest wysłanie Adriana na turnus rehabilitacyjny. Liczę, że dzięki zbiórce uda się je spełnić – mówi wolontariuszka opiekująca się mężczyzną.

Jak mówią wolontariusze, turnus rehabilitacyjny to koszt około 4 000 zł. – Wystarczy, aby każdy z uczestników Gali Disco vol.3 wrzucił do puszki 1 złotówkę, a osiągnięcie celu będzie bardzo realne. Każdy datek nagrodzimy czerwoną, świecącą opaską na rękę. To nasz wkład w pomoc Adrianowi – mówią organizatorzy Gali z Events Factory.

Gala Disco vol3. odbędzie sie 28 stycznia na lubińskiej Hali RCS. Wystąpią MIG, Piękni i Młodzi, Playboys, Cliver, Defis, Gentelman’s, Sonic, Start, Kassada i lubiński zespół For Fame.
Bilety w cenie 69 złotych można kupić w kasie hali RCS, w salonach sieci Empik, Saturn oraz na ticketpro.pl

Poprzedni artykułKoniec Raczyńskiego, Wabika i Krzakowskiego?
Następny artykułV Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 odbedzie się w Lubinie – FOTO