LUBIN. To może być szczęśliwy piątek, czerwony piątek. Miłośnicy muzyki disco polo mają okazję wygrać wejściówki na Galę Disco, ale też pomóc ratować ludzkie życie. Wszyscy oddając krew 13 stycznia w punkcie krwiodawstwa w Lubinie, powalczą o bilet na koncert. Do akcji zaprasza organizator Events Factory.

 

 

Wszystkie osoby, które w dniu 13 stycznia w piątek po raz pierwszy oddadzą krew oraz ci, którzy po minimum rocznej przerwie wracają do Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubinie, poza standardowymi świadczeniami przysługującymi Honorowym Dawcom, otrzymają również wejściówkę na Galę Disco vol.3.

“Operacja Czerwony Piątek” to wspólna akcja Regionalnego Punktu Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lubinie oraz Events Factory, organizatora Gali Disco, która zostanie przeprowadzona w piątek, 13 stycznia 2017 roku. Jej celem jest promowanie postaw i zachowań pozytywnych społecznie, ze szczególnym uwzględnieniem oddawania krwi. Ten dzień wcale nie musi być pechowy, zwłaszcza dla osób, które dzielą się tym, co najcenniejsze. Rejestracja punkt RCKiK przy ul. Bema 5, 59-300 Lubin będzie czynna w godzinach 7:30-16:30. Tego dnia do listy korzyści płynących z oddawania krwi: ratowanie czyjegoś życia, zwolnienie od pracy, zwrot kosztów dojazdu, posiłek regeneracyjny, należy dopisać wejściówkę na Galę Disco vol.3, najgorętszą imprezę karnawału, która odbędzie się 28 stycznia 2017 roku w Hali Widowiskowo Sportowej Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Gala Disco to nie tylko najważniejsza impreza karnawału, ale także doskonała okazja do pomagania. Podczas imprezy wolontariusze z lubińskiego hospicjum będą zbierać pieniądze na rehabilitację 32. letniego Adriana Rumuńskiego, który w wyniku wypadku został przykuty do łóżka. Na Gali wystąpią m. in. MIG, Piękni i Młodzi, Playboys, Cliver, Defis, Gentelman’s, Sonic, Start czy Kassada. Bilety w cenie 79 złotych można kupić w kasie hali RCS, w salonach sieci Empik, Saturn oraz na ticketpro.pl – mówi Natalia Duda z Events Factory, organizatora Gali.