48 nowych miejsc pracy, tyle powstało w pierwszym w Lubinie supermarkecie Intermarché. Dzisiaj o godzinie 9 – oficjalne otwarcie.

W tej części miasta są już dyskonty, ale ten market będzie pierwszym, w którym jest tak bogaty asortyment. Dodajmy, że to 232. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 31. w województwie dolnośląskim. Inwestycja przyniesie sporo korzyści. Najważniejsza to nowe miejsca pracy. To ważne, gdyż lokalny samorząd z prezydentem Lubina w tym zakresie nie robi praktycznie nic. (strefa ekonomiczna od lat leży odłogiem).

W nowym sklepie zatrudnienie znalazło 48 osób. Do miasta trafi też podatek z tytułu nieruchomości przy ul. Słowiańskiej. Przedstawiciele sieci zapewniają, że na półkach znajdą się lokalne produkty – chcą współpracować z miejscowymi dostawami.

– Bardzo się z cieszymy, że otwieramy pierwszy Intermarché w Lubinie. Mamy nadzieję, że mieszkańcy miasta i okolic będą chętnie odwiedzali nasz sklep, by skorzystać z jego bogatej oferty. Serdecznie zapraszamy wszystkich na oficjalne otwarcie supermarketu. Mamy nadzieję, że produkty, które znajdą się w asortymencie Intermarché, w tym tradycyjne wędliny wyrabiane na miejscu, spotkają się z uznaniem klientów – mówi Ireneusz Cichoński, Członek Zarządu Dyrekcji Handlowej Intermarché.

intermarche-lubin_lokalizacja-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę