Podczas tegorocznej edycji Piątkowego Grania odbyło się głosowanie publiczności. W trakcie każdego z dziewięciu koncertów publiczność zgromadzona przy plenerowej scenie na Wzgórzu Zamkowym mogła poprzez głosowanie wyrazić swoją opinię na temat koncertu.

Najwięcej głosów zdobył zespół The Mohers Band (162). Nagrodą jest koncert podczas drugiej edycji Winter Rock in Lubin w lutym 2017 r. Według ilości zdobytych głosów zespoły zajęły następujące miejsca:

1 – The Mohers Band
2 – Jessica Merstein Band
3 – Nouvel Sound
4 – DeLU
5 – A. Nasiadka & W. Nowak
6 – Marcus
7 – Tamp
8 – Pozytywny Stan
9 – Hydrozagadka

Organizator koncertów, Ośrodek Kultury “Wzgórze Zamkowe” w Lubinie zapowiada, że zespoły, które także zdobyły dużą ilość głosów zaproszone zostaną do wystąpienia na innych wydarzeniach organizowanych w Lubinie.

Na kartach do głosowania można było także wpisywać propozycje zespołów, które mogłyby wystąpić podczas przyszłorocznej edycji Dni Lubina. Wśród propozycji znalazły się takie gwiazdy jak: Metallica, Deep Purple, Depeche Mode, Britney Spears czy Rammstein 😉 , ale również wiele zespołów krajowych i lokalnych. Na stronie facebookowej: https://www.facebook.com/DniLubina/?fref=ts odbędzie się prezentacja zgłoszonych propozycji i głosowanie. Zachęcamy do śledzenia strony Dni Lubina w serwisie społecznościowym Facebook.

inf: Wzgórze Zamkowe