Droga Ekspresowa S3 rośnie jak na przysłowiowych drożdżach, ale wraz z postępem prac wiążą się utrudnienia w ruchu, a co za tym idzie trudności z dojazdem do pracy dla pracowników oddziałów KGHM w kierunku Polkowic. Warto zapoznać się ze zmianami w dojazdach autobusów. Trudności zaczęły się w środę 17 sierpnia.

Od 17 sierpnia na drodze krajowej znajdującej się w pasie budowanej drogi ekspresowej S3 trzeba liczyć się z większymi utrudnieniami w ruchu. Tak zwane korki pojawiły się od środy na wysokości Polkowic. Zamknięto odcinek drogi wojewódzkiej 331 od skrzyżowania przy ZWR Rudna do Drogi Krajowej DK 3. W związku z tym dojazd do Rudnej Głównej, ZWR i obiektów Zakładu Hydrotechnicznego jest możliwy wyłącznie przez Polkowice.

Ruch pomiędzy szybami Rudna Główna i Rudna Północna  odbywa się normalnie. Warto zapoznać się z komunikatami dotyczącymi zmian rozkładu jazdy autobusów dowożących pracowników oddziałów KGHM do pracy. Ci, którzy nie korzystają z dowozów zbiorowych i wolą dotrzeć do pracy własnym transportem, powinni wybierać się nieco wcześniej, bo mogą ich czekać trudności.

Poprzedni artykułTrawczyńska – Wygrałyśmy, bo popełniłyśmy mniej błędów – FOTO
Następny artykułLubinExtra! 122