Lato z RCS tuż, tuż. Od 4 lipca od poniedziałku rusza akcja Lato 2016 z RCS. Regionalne Centrum Sportowe zaprasza do udziału w szeregu sportowych atrakcji. W harmonogramie znajdą się turnieje piłkarskie, zajęcia z Natalią Czerwonką, nauka pływania, gry i zabawy w kręgielni czy wspinaczka. Będzie się działo.

Lato można spędzić aktywnie, a to za sprawą zajęć dla dzieci i młodzieży, które przygotowało Regionalne centrum Sportowe w Lubinie. W planie atrakcji znajdą się zajęcia na krytym basenie. Najmłodsi zostaną podzieleni na grupy i w zależności od umiejętności będą mogli spędzić miło czas w wodzie pod okiem trenerów.

Będą też turnieje piłkarskie, co ciekawe na wzór Euro 2016. RCS zachęca dzieci z rocznika 2000/2001 do udziału w Mini Euro 2016. Na zwycięzców czekają nagrody. W bogatym planie zajęć znajdą się też zabawy i gry w kręgielni, piłka siatkowa plażowa na nowo otwartym basenie odkrytym. Miłośnicy sportu na torze łyżwiarskim też znajdą coś dla siebie.

W harmonogramie zaplanowano zajęcia na łyżworolkach z Natalią Czerwonką. Codzienne sportowe zmagania są bezpłatne. Dzieci otrzymają od organizatorów wodę i słodki poczęstunek. Przyjść może każdy, kto lubi czas spędzać aktywnie.

Na koniec sportowych wakacji z RCS czeka oczywiście Rodzinny Miting Lekkoatletyczny zarówno dla najmłodszych, jak i dla tcyh nieco starszych. Współna zabawa dla rodziców i dzieci z roku na rok cieszy się coraz większa popularnościa. Warto zaplanować sobie wówczas wolne i rodzinnie poświęcić się aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły letnich zajęć z RCS można znaleźć na stronie www.rcslubin.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę