Rozpoczęły się upragnione wakacje. We wszystkich szkołach w godzinach porannych odbyły się apele, akademie i rozdanie świadectw. Dzieci odetchnęły z ulgą. Wakacje czas zacząć.

Rok szkolny 2015/2016 był różnorodny. Dla jednych ciężki, innych nie kosztował zbyt wiele wysiłku. Uczniowie podsumowują minione 10 miesięcy i chętnie dzielą się swoimi planami na wakacje.

– To zależy, w którym momencie. Jeśli chodzi o zwykłe lekcje, to było w miarę normalnie, ale jeśli chodzi o zakuwanie do sprawdzianów, to siedziałam po nocach – mówi Ola Simuchin z Vb. – Pod kątem widzenia nauczycieli na pewno był to trudny rok. Pod kątem widzenia uczniów było na pewno sporo zabawy, ale też konsekwencji – dodaje Damian Mielczarek z Vb.

– W wakacje jadę nad jezioro. Będę pływać, bawić się i na pewno będzie fajnie – mówi z przekonaniem Ola Kononowicz z tej samej klasy. – Zostaję w Lubinie, ale  z moją koleżanką Wiktorią będziemy codziennie chodzić na fontannę i grać w piłkę  w Parku Wrocławskim – zapewnia Emilia Wierciuch z Vb.

Wszystkim dzieciom życzymy najlepszych wakacji pod słońcem, którego ostatnio nam nie brakuje. Wracajcie do szkoły we wrześniu wypoczęci, cali i zdrowi.

Poprzedni artykułBaseny w Lubinie – marzenie lubinian spełnione – FOTO
Następny artykułTurniej Aston Cup odwołany