ZZPD O/ZG Lubin zorganizował festyn rodzinny. W Kłopotowie w imprezie wzięło udział około 100 osób. Zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych przygotowano mnóstwo atrakcji. Dołowcy każdego roku bawią się na takim festynie  z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. 

To już tradycja, że Związek Zawodowy Pracowników Dołowych organizuje festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. Członkowie Związku na imprezę zabierają całe rodziny. Jest relaks, odpoczynek od trudu codziennej pracy, integracja ale przede wszystkim dobra zabawa.

– Spotkania po pracy dla dyrekcji naszego oddziału są bardzo istotne. Nie tylko pracą człowiek żyje. Od lat współorganizujemy szereg takich przedsięwzięć. Jest to przepiękna impreza. Mamy okazję poznać naszych pracowników w innych warunkach niż zawodowe, ale poznajemy tez ich rodziny. – mówił Ryszard Ptasznik, kierownik wydziału socjalno – administracyjnego ZG Lubin.

Dołowcy świętowali w Kłopotowie a gospodarstwie agroturystycznym. Zapewniono mnóstwo atrakcji a wśród nich wielobój rodzinny, jazda konna, strzelanie z łuku czy paintball. Najmłodsi mogli liczyć na wiele ciekawych nagród. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoją nazwę