Sobotnie atrakcje w Zespole Szkół Integracyjnych to kolejne sportowe wydarzenie, które wpisuje się w pomoc charytatywną poświęconą chorej dziewczynce. Były już ćwiczenia na Lany Poniedziałek. Teraz będzie joga.

 

To kolejne wydarzenie, które ma na celu pomoc Julce. W sobotę (23 kwietnia) o godzinie 10:00 w Zespole Szkół Integracyjnych w Lubinie obędzie się impreza sportowa. Mamy z dziećmi wezmą udział w Akroyodze. Dla tatusiów przewidziana jest joga dla biegaczy. Na uczestników wydarzenia czekają także pokazy karate. Zajęcia poprowadzą instruktorzy jogi z Lubińskiego Centrum Jogi.

Bilety uprawniające do uczestnictwa będzie można nabyć przed zajęciami. Dochód z zakupu biletów zostanie przeznaczony na turnus rehabilitacyjny dla cierpiącej na niedowład kończyn dolnych Julki. Wcześniej, 28 marca o godzinie 18.00 w Lubinie przy Manufakturze Fitnessu odbył się 45-minutowy bieg połączony z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi – „Obwodowy Lany Poniedziałek”. W ten sposób uczestnicy biegu pomagali 7-letniej dziewczynce.  Akcję mocno wspierają wolontariusze KGHM.plakat Julka

Poprzedni artykułLubińscy ratownicy obronią tytuł najlepszych?
Następny artykułSpartakiada hutników zakończona