Tradycyjnie już od pięciu lat w CK Muza odbywa się Wiosna Kobiet. Panie podczas wydarzenia mogą znaleźć sporo atrakcji zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Sporo ruchu podczas warsztatów połączonego z prelekcjami, zabiegami ma sprawić, że kobiety poczują się szczęśliwsze. 

Atrakcji nie brakowało. Wiosnę Kobiet zainaugurowano w piątek Babskim Wieczorem. Sobota i niedziela to szereg warsztatów, wykładów, filmów, spektakli i okazji do śmiechu oraz dobrej zabawy.

– Dziś oferujemy paniom chwile przyjemności, bo oprócz kosmetyków nasza firma ma też urządzenia kosmetologiczne. Robimy zabiegi, która powodują, że skóra na dłoniach jest nawilżona nawet o 60%. Wiosna Kobiet to świetne wydarzenie. To bardzo dobry pomysł. Tych akcji dla pań powinno być więcej. Sprawiłoby to, że dziewczyny i kobiety wychodziłyby częściej z domu, robiły coś dla siebie, chciały się o czymś dowiedzieć i czegoś nauczyć – po prostu  – zadbać o siebie. Podniosłoby to ich poczucie wartości. Każda  z nas oprócz tego, że jest matka i żoną jest też kobietą. Myślę, że takie akcje są jak najbardziej na miejscu – mówła Barbara Wanat, manager firmy kosmetycznej, która wystawiała swoje produkty i oferowała paniom zabiegi na dłonie.

Organizatorzy zadbali o warsztaty edukacyjne, które wspomagają rozwój osobisty. Były rozmowy pt. ” Przecież miało być inaczej. Ja i moje życie na nowo” czy też “Czarodzieje słów – jak poeci wyznawali miłość – spotkanie literackie przy lampce wina”. Wśród atrakcji ruchowo tanecznych warto wspomnieć o ćwiczeniach z miss fitness, jodze, warsztatach integracyjnych w rytmie bębnów czy zajęciach z samoobrony. Było też sporo atrakcji artystycznych. robiono biżuterię, aplikacje na ubrania a nawet szydełkowano. Oprócz grupowych atrakcji były też indywidualne sesje, jak masaż dźwiękowy czy manicure tytanowe. Jednym słowem moc atrakcji, które kobietom dodają blasku i uśmiechu.

Poprzedni artykułWygrane derby i play-offy dla lubińskich szczypiornistów
Następny artykuł3:0 Górnik Lubin vs. Mewa Kunice – emocji nie brakowało – FOTO