Pierwszy wiosenny mecz Zagłębie Lubin rozegra 12 lutego z Ruchem Chorzów na wyjeździe, u siebie zaś 21 lutego podejmie Legię Warszawa. Klub przypomina, że do końca stycznia można przedłużać posiadane karnety. Nowe będą do nabycia od 1 lutego.

Jeśli komuś zależy na dotychczasowym miejscu na stadionie podczas potyczek piłkarzy z Zagłębia Lubin powinien pomyśleć o przedłużeniu karnetu. Jest to możliwe do końca stycznia. Wolna sprzedaż rozpocznie się 1 lutego.
Co istotne od tej rundy przepisy zmieniły się nieco i przy zakupie wejściówek na mecze nie jest już wymagany wizerunek kupującego. Wystarczy podać imię, nazwisko i PESEL. To znacznie uprości sprzedaż. Jedno jest pewne – emocji nie zabraknie.
– Pierwszy mecz na własnym stadionie już 21 lutego o 15:30 z Legią Warszawa. Przyznam, że ta runda wiosenna jest bardzo ciekawa, bo podstawowe mecze, które na pewno zagramy i tych rywali, których już znamy to pierwsza czwórka ekstraklasy. Następnie dojdą trzy albo cztery mecze w zależności, które miejsce zajmiemy na koniec rundy zasadniczej – mówi Natalia Duda z KGHM Zagłębie Lubin.