W Księginicach gmina Lubin trwają działania policji. Jak poinformowali naszą redakcję mieszkańcy, znaleziono tam ciała dwóch starszych osób. Morderstwo czy nieszczęśliwy wypadek? To wyjaśni śledztwo. Jedno jest pewne, do zdarzenia doszło dużo wcześniej. Kontaktu z nieżyjącymi nie było od dłuższego czasu.

– Śledztwo prowadzone jest pod nadzorem prokuratora. Mogę potwierdzić, że znaleziono ciała kobiety i mężczyzny – informuje Jan Pociecha, oficer prasowy KPP Lubin. Mieszkańcy Księginic głośno zastanawiają się czy było to morderstwo, czy nieszczęśliwy wypadek. Nieżyjące małżeństwo w Księginicach postrzegane było jako dwoje starszych i sympatycznych ludzi. – Spotykaliśmy się czasami na poczcie albo w sklepie. To mili ludzie, którzy prowadzili w Lubinie aptekę a tu wynajmowali mieszkanie – wspomina jedna z mieszkanek wsi.
Jak dodają mieszkańcy Księginic, nieżyjących podobno znalazła dwudziestokilkuletnia kobieta, która u nich sprzątała. Na miejscu są obecni policjanci. Do sprawy powrócimy tuż po tym, gdy otrzymamy oficjalny komunikat.

Poprzedni artykułFEN 10 Gold Edition – Hadaś vs. Rychlik
Następny artykułWOŚP w Lubinie zacznie już w sobotę