Świadkowie Jehowy zgromadzą się w hali RCS przy ul. Odrodzenia 28b, żeby podczas kongresu pod hasłem „Naśladujmy Jezusa!” rozważać, jak zabiegać o szczęście w rodzinie. Spotkania odbędą się od piątku do niedzieli.


– Jezus, jako założyciel chrystianizmu, jest uważany za najbardziej wpływowego i znaczącego ze wszystkich ludzi. Jako chrześcijanie, Świadkowie Jehowy są głęboko przekonani, że jest on dla nich wzorem do naśladowania. Tegoroczny trzydniowy program pokaże rodzicom i dzieciom, że naśladując Jezusa, mogą budować silniejsze i bardziej zjednoczone rodziny. Ponadto program ten będzie obejmował pobudzającą do działania analizę słynnego Kazania na Górze, wygłoszonego przez Jezusa – informuje Zbigniew Malarski, rzecznik prasowy kongresu. – Kazanie na Górze zawiera ponadczasowe rady, dzięki którym rodzice mogą lepiej wykorzystywać czas i środki, aby tworzyć bezpieczne i pełne miłości środowisko rodzinne – dodaje Zbigniew Malarski.
Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich — bez względu na wiek. Kongres rozpocznie się w najbliższy piątek 24-07-2015 o godzinie 9.20. Potrwa do 16.50. Udział można wziąć również w sobotę i niedzielę w tych samych godzinach. Wstęp jest wolny. Koszty związane z organizacją takich kongresów są w całości pokrywane z dobrowolnych datków.

Poprzedni artykułRoboty w lubińskiej bibliotece
Następny artykułZwłoki mężczyzny przy Ks. Ludwika