Wygrana w województwie to początek. Już w przyszłym tygodniu okażę się czy lubińska SP 9 jest najlepsza w kraju. Póki co uczniowie z „dziewiątki” swoją produkcją spotu reklamowego podbili serca Dolnoślązaków.

SP 9 nie pierwszy już raz organizowała dla swoich uczniów konkurs wewnętrzny polegający na nagraniu reklamy. W tym roku postawiono na zdrowe odżywianie. Dzieci miały stworzyć film o zdrowym posiłku. Tak się złożyło, że tematyka szkolnego turnieju zbiegła się z konkursem organizowanym przez Tesco. Zgłoszono film do konkursu. W konsekwencji produkcja uczniów lubińskiej „dziewiątki” okazała się najlepsza. – W tej chwili czekamy na wyniki głosowania jury w kategorii ogólnopolskiej. Być może uda nam się zyskać uznanie i być nie tylko laureatami województwa, ale też ogólnopolskimi – mówi Sylwia Śmieszko, nauczyciel przyrody w SP 9 i koordynator projektu, która wspólnie z innymi nauczycielami, Krystyną Węgrzyn i Lidią Lasz zajmowały się kampanią reklamową.

Sukces wiąże się z nagrodą. SP 9 w Lubinie wygrywając na terenie Dolnego Śląska wzbogaciła się w wyposażenie sali kinowej dla placówki. Zwycięski film reklamowy autorstwa Dawida Bazylewicza, Agaty Rusak i Ali Semeniuk można obejrzeć na kanale you tube https://www.youtube.com/watch?v=92OXx8tpex4

Poprzedni artykułPonad 90 wolontariuszy, licytacje i koncerty
Następny artykułOżywił żwawe już MTS