Rekrutacja do programu bezpłatnych szkoleń dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw wszystkich branż i specjalizacji, dobiega końca.

Kompleksowe wsparcie przedsiębiorców subregionu legnicko-głogowskiego to program, który ruszył w grudniu 2012 roku. Pierwsi przedsiębiorcy i ich pracownicy już korzystają z programu doradztwa i szkoleń. Propozycja jest o tyle ciekawa, że koszty, które ponoszą firmy są w zasadzie żadne i ograniczają się ewentualnie do zorganizowania dojazdu w miejsce szkolenia, jeżeli jest ono poza miejscowością, w której prowadzimy działalność. Efekt jest taki, że szkolenia umożliwiają bezpłatne podnoszenie kwalifikacji pracowników, każdej branży. Szkolenia i doradztwo są dopasowywane do potrzeb firmy.

Program szkoleń i doradztwa ma pomagać w zarządzaniu firmom oraz poprawiać konkurencyjność na lokalnym rynku pracy i usług.

Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Rekrutacja trwa do końca czerwca Biuro projektu prowadzi wrocławska spółka Technika i Bezpieczeństwo sp. z o.o.w partnerstwie z SEKA S.A.

www.dlaprzedsiebiorcy.com.pl
Autor: Publikacja sponsorowana

Poprzedni artykułLubinExtra! nr 69
Następny artykułNowy górniczy kierunek na uczelni