Na debatę o nie przyszedł nikt, a raczej prawie nikt. Pojawił się jeden mieszkaniec, którego ostatecznie interesowała kwestia długości zmian sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Hutniczej i Jana Pawła II.

Policjanci ruchu drogowego, chcieli poznać zdanie lubinian na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa na drogach. Niestety zainteresowanie było żadne, Sala Błękitna w Muzie świeciła pustkami. Obecni byli tylko organizatorzy spotkania, czyli policjanci drogówki, a także przedstawiciele magistratu, straży pożarnej, czy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Głównym.
Policjanci, chcieli powiedzieć mieszkańcom zdarzeniach drogowych w porównaniu do lat ubiegłych, najczęstszych przyczynach tych zdarzeń, a także o planowanych zmianach w organizacji ruchu, czy priorytetowych działaniach na najbliższe miesiące. Niestety zabrakło słuchaczy. Przyszedł jeden mieszkaniec, którego interesowała sprawa sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Hutniczej i Jana Pawła II, miejskim urzędnikom wskazał, że po zmianie sterownika na prawoskręcie z ul. Hutniczej w Jana Pawła II stał przez minutę i dwadzieścia sekund.

Poprzedni artykułTaśmy prawdy o Wojnarowskim?
Następny artykułWyniki są porażające