Kierująca mazdą tribute zajechała drogę kierowcy forda galaxy. Terenówkę obróciło, a kierująca nim kobieta trafiła do szpitala.

Do zderzenia doszło po godz. 9. – Jechałem od Ścinawy. Z przodu była ta mazda i cofała – relacjonował kierowca forda galaxy. – Miała włączony prawy kierunkowskaz i wycofała na wjazd na posesję koło przystanku i zatrzymała się. Więc chciałem ją ominąć, a tu nagle auto ruszyło i zajechało mi drogę. Później okazało się, że najprawdopodobniej chciała wjechać na jedną z posesji po drugiej stronie ulicy.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe. Ratownicy zdecydowali, że kierująca mazdą tribute jadąca ze Ścinawy musi trafić do szpitala na dokładne badania. Przed poważniejszymi skutkami bocznego uderzenia uchroniła ją boczna poduszka powietrzna. W galaxy uderzenie również spowodowało uruchomienie poduszek tyle, że dla kierowcy i pasażera.

Na drodze do czasu wyjaśnienia okoliczności zderzenia obowiązywał ruch wahadłowy. Pojazdy były na tyle uszkodzone, że odjechały na lawetach.

Poprzedni artykułDzień Zwierząt w SP 8
Następny artykułCiałem osłoniła dzieci przed psem