Wbrew wszechpanującym walentynkowym klimatom Kino Konesera w Helios Lubin proponuje na poniedziałkowy wieczór komedię o….. rozstaniu.

Dwoje skądinąd wykształconych elokwentnych ludzi, po kilkunastu latach małżeństwa, postanawia wziąć rozwód – z założenia w cywilizowany sposób. Jednak do momentu sprzedaży wspólnego domu, mieszkają wciąż pod jednym dachem, choć każde z nich zaczyna prowadzić niezależne towarzyskie i erotyczne życie. I puszka Pandory się otwiera….

Rozgrywający się w pięknych krajobrazach Finlandii “Seks po fińsku” to zwariowana komedia o związkach, okraszona typowo skandynawskim czarnym, inteligentnym humorem. Na ekranie zobaczymy całą plejadę nietuzinkowych postaci: pilot, prostytutka, sutener, nawrócony narkoman, boss mafii, policjanci w kryzysie, psychoterapeuta z problemami emocjonalnymi i ginekolog erotoman. Wszyscy oni uwikłani w sieć wzajemnych intryg i zależności, więc emocji nie zabraknie: od miłosnych uniesień i żaru namiętności przez zgryźliwe podjazdy i złośliwe uszczypliwości, aż do gwałtownych porywów złości i wybuchów zazdrości. Czy to jest miłość, czy to jest rozstanie? Zapraszamy do Kina Konesera w Helios Lubin, poniedziałek 18 lutego br. godz. 18.15

Poprzedni artykułChciała się zabić?
Następny artykułWalentynkowy Nordic w Ścinawie