Jeszcze nie wiadomo kto zastąpi Krzysztofa Maja na stanowisku rzecznika prasowego prezydenta miasta. Przedstawiciele lubińskiego magistratu nie chcą rozmawiać o szczegółach konkursu, a tym bardziej o kandydatach na to stanowisko.


W kuluarach do tej pory pojawiały się trzy nazwiska ewentualnych następców Maja, który od 1 lipca rozpoczyna pracę we Wrocławiu jako dyrektor zarządzający Biurem Festiwalowym Impart 2016. Mówi się, że Maja może zastąpić Anna Osadczuk, była dziennikarka Radia Plus, rzecznik prasowy burmistrza Polkowic i rzecznik prasowy Polskiej Miedzi. Drugą kandydatką jest Maja Grohman z Telewizji TVL Odra, a trzecia osoba to dziennikarz tej telewizji – Jacek Mamiński.
Przedstawiciele magistratu nie chcą potwierdzić czy faktycznie te osoby złożyły aplikacje w konkursie, nie chcą nawet powiedzieć ile takich dokumentów wpłynęło. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że jest 11 kandydatów na stanowisko rzecznika prasowego, ale kto będzie pełnił tą funkcję przekonamy się jeszcze w tym tygodniu. Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane na stronie BIP lubińskiego urzędu miejskiego.
Autor: MC

Poprzedni artykułBez prawka na podwójnym gazie
Następny artykułZatrzymani za włamania i kradzieże