W najbliższą środę licealiści z I LO w Lubinie wystąpią na deskach Centrum Kultury Muza. To jednak nie jedyny występ jaki mieszkańcy Lubina mają szansę obejrzeć w najbliższych dniach.

Opowieści o życiu, przyjaźni, miłości czy historie kryminalne – młodzież wybiera przeróżną, czasami zaskakująca tematykę dla swoich dzieł. Przygotowują scenografię, muzykę i długo pracują nad ruchem scenicznym. By wynagrodzić im trudy wystarczy kupić bilet i zasiąść na na dużej sali w Centrum Kultury Muza.

Pierwszy musical pod tytułem „Kopernik Musical” w wykonaniu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego wystawiony zostanie w najbliższą środę o godz. 17. Bilety do kupienie w Muzie w cenie 5 zł.

W trakcie drugiego występu na scenie zaprezentują się uczniowie z grupy teatralnej II Liceum Ogólnokształcącego.

„ My fair lady w Lubinie” to spektakl oparty o sztukę George’a Bernarda Shaw’a.

Występ zaplanowano na 19 czerwca na godz. 12 na dużej sali CK Muza. Przedstawienie reżyseruje Grażyna Sztukiecka. W roli aktorów wystąpią Kalina Kabat, Dawid Brzozowski, Sylwia Żuber, Katarzyna Cieślik, Michał Dunin, Paulina Szypuła, Damian Jakimik, Magdalena Kozłowska, Patrycja Podraza, Karolina Leszkiewicz oraz Marcin Raksa. Koszt biletów to jedynie 5 zł.
Autor: MC