Mężczyzna ma 20-25 lat wzrost 180-190 cm. Ma krępą budowę ciała, okrągłą twarz, był ostrzyżony na łyso. 10 stycznia około godz. 16.30 napadł na sklep mięsny przy ul. Jagiełły w Ścinawie. W dniu napadu ubrany był w ciemną ocieplaną bluzę z kapturem.

Sprawcy rozboju poszukują policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Lubinie. Na zdjęciu prezentujemy przygotowany przez policyjnych specjalistów portret pamięciowy bandyty. Jeżeli osoba, którą znamy jest do niego podobna policja prosi o kontakt pod nr tel. 76-840-62-55, lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Przypomnijmy, że napad na sklep w Ścinawie miał wyjątkowo brutalną odsłonę. Ekspedientka zanim wydała pieniądze była duszona. Każda informacja, która może przyczynić się do rozwikłania sprawy napadu może ułatwić zatrzymani bandyty.

Przypomnijmy, że to nie jedyny napad, do którego od grudnia doszło na terenie powiatu lubińskiego. Tylko w Ścinawie były trzy napady. W Lubinie kolejne dwa i przed wczoraj doszło do kolejnego. W każdym przypadku łupem bandyty padają pieniądze.

Poprzedni artykułPikietowali i nic nie zyskali
Następny artykułSyn posła skazany – AKTUALIZACJA