W Lubinie i Legnicy pojawi się niecodzienna okazja, by pooglądać mistrzów sztuki akrobatycznej. 10 i 11 lutego odbywają się bowiem IV Zawody Akrobatyczne i Aerial Akademii Avatara. Ci, którzy chcieliby kiedyś zacząć przygodę z tym wyjątkowym zajęciem będą mieli okazję, by porozmawiać zarówno z prowadzącymi, jak i z zawodnikami.

Akademia Avatar zaprasza na IV Zawody Akrobatyczne i Aerial Akademii Avatara, które w tym roku odbywają się m.in. w Lubinie. W sobotę 10 lutego od 10.00 do 15.00 w sali przy Składowej w Lubinie będzie można podziwiać akrobatykę. Ci, którzy mają ochotę obejrzeć akrobatykę powietrzną mogą udać się do Legnicy do Akademii Avatar przy ul. Św. Piotra 14.

– Celem wydarzenia jest pokazanie uczestnikom zajęć akrobatycznych w naszej Akademii, czym są zawody z wybranej przez nich dyscypliny, jakie emocje towarzyszą takim występom. Umożliwiamy naszym uczniom zmierzenie się ze stresem i wrażeniami na przyjaznym gruncie oraz poznanie przebiegu i struktury zawodów. Ponadto dajemy szanse podopiecznym Akademii na poznanie się między uczestnikami avatarowych zajęć w Legnicy, Lubinie, Chocianowie i Bolesławcu, sprawdzenie się na tle “rywali” z innych miast . To okazja do posmakowania zdrowej konkurencji, ale także wzajemnego wsparcia, kibicowania i towarzyszenia. Podczas zawodów zawsze widać, jak zawodnicy sobie wzajemnie pomagają, dodają otuchy i okrzykują sukcesy. Nie brakuje również łez radości i smutku. Do zawodów mogli przystąpić chętni uczestnicy zajęć akrobatycznych w Akademii Avatara, również reprezentanci siedziby w Lubinie, Chocianowie oraz Bolesławcu. Zawodnicy będą rywalizować w poszczególnych grupach wiekowych, a dla zwycięzców przygotowane są dyplomy oraz medale. Zapraszamy do odwiedzin w Lubinie w sobotę 12:30-13:30 a w Legnicy w niedzielę 12:00-13:00. Będzie to tez okazja do kibicowania śmiałkom. Kontakt z nami w dniu zawodów jest możliwy pod numerem 733 666 415 – informuje Joanna Walaszczyk, spec. ds. marketingu w Akademii Avatar.

Akademia Avatara szkoli już ponad 1000 osób w sztukach akrobatycznych i tanecznych. Są to zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.

Poprzedni artykułLubińska Strefa Ekonomiczna – przez lata kiełbasa wyborcza prezydenta Lubina
Następny artykułGruziński rugbysta w lubińskim zespole