Daria ze Śląska to nowa twarz na polskim rynku muzycznym. Premiera albumu „Daria ze Śląska Tu była” miała miejsce 21.04.2023. Na wyjątkowy koncert zaprasza 9 listopada CK Muza w Lubinie. Bilety wciąż są do nabycia.

 

Nowa płyta, nowe brzmienia, nowa twarz i nowe emocje – cechami charakterystycznymi płyty “Daria ze Śląska Tu byłą” są mocne i bezpośrednie teksty, nad którymi Daria pracowała z Agatą Trafalską, a także brzmieniowa różnorodność, którą zawdzięcza obecności ciekawych muzycznych postaci.

Latem 2022 jako gość specjalny pojawiła się na trasie koncertowej Korteza jako tajemniczy gość, prezentując swoje dwie piosenki i bardzo skutecznie rozbudziła ciekawość fanów. Teraz koncertuje ze swoim zespołem, w skład którego wchodzą: Michał „Dimon” Jastrzębski (Lao Che), Tomek Kasiukiewicz (m. in. Artur Rojek, Mela Koteluk) oraz Eugeniusz „Żenia” Shadziul (Dr. Misio). Jest pod opieką Wytwórni Jazzboy Records, która ma niebywałe wyczucie do łagodnej, nieco melancholijnej, chwytającej za serce muzyki. Odkryciami tej wytwórni są Kortez i Kaśka Sochacka.

Muza zapraszamy 9 listopada 2023 w czwartek na  godz. 19:00. Koncert odbędzie się w dużej sali.  Bilety to koszt 90 zł , a w dniu koncertu 100 zł. Bilety również w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl oraz www.kupbilecik.pl

Niezależnie od godzin otwarcia kasy, bilety są dostępne w biletomacie znajdującym się w budynku MUZY przy wejściu. W przypadku odwołania imprezy, zwroty biletów będą przyjmowane w kasie najpóźniej w dniu imprezy.

Poprzedni artykułGiełda Wynalazczości dla pracowników KGHM
Następny artykułKGHM podsumowuje zbiórki książek i artykułów dla potrzebujących zwierząt